Products

80103011 Metelliana
Metelliana tomates Metalli Metelliana tomates Metalli
pelées hachées 690 g
11,58zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-08-31
8002225644016 8002225644016 Metelliana
Metelliana Metelliana Ciecierzyca Metelliana Metelliana Ciecierzyca
w zalewie 400 g
13,80zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
8
Metelliana Metelliana Ciecierzyca
5 5
5 4 Metelliana Metelliana Ciecierzyca
date d'expiration 2028-05-31
8002225641862 8002225641862 Metelliana
Metelliana Metelliana Mieszanka 4 Metelliana Metelliana Mieszanka 4
odmian 400 g
14,55zł/kg

prix: 5,82 zł

PLN
1
8
Metelliana Metelliana Mieszanka 4
5 5
5 2 Metelliana Metelliana Mieszanka 4
date d'expiration 2028-07-31
8002225642043 8002225642043 Metelliana
Metelliana Metelliana Fasola Metelliana Metelliana Fasola
czerwona Kidney 400 g
14,55zł/kg

prix: 5,82 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2028-06-30
8002225641015 8002225641015 Metelliana
Metelliana Metelliana Fasola Metelliana Metelliana Fasola
biała Canellini 400 g
13,38zł/kg

prix: 5,35 zł

PLN
1
12
Metelliana Metelliana Fasola
5 5
5 2 Metelliana Metelliana Fasola
date d'expiration 2028-07-31
8002225631016 8002225631016 Metelliana
Metelliana Metelliana pomidory Metelliana Metelliana pomidory
bez skórki 400 g
15,35zł/kg

prix: 6,14 zł

PLN
1
5
Metelliana Metelliana pomidory
5 5
5 1 Metelliana Metelliana pomidory
date d'expiration 2028-02-29
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5